שיתוף פעולה בין צבי מנור ל-AVERTICE

בארצות הברית, צבי התחיל את דרכו בעולם הבתים הפרטיים (Single Houses) וצבר ניסיון רב באיתור בתים, רכישה והתנהלות שוטפת מול דיירים, חברות ניהול, וגופים חיצוניים נותני שירות. בבעלותו של צבי נכסים במגוון אזורים בארצות הברית וגם היום ממשיך לרכוש בתים. בעקבות פניות רבות של משקיעים, החל צבי במסע חיפוש אחר חברה ובראשה אדם מתאים שיכול לתת מענה למשקיעים המחפשים לרכוש בתים פרטיים להשכרה או למטרת פליפ (רכישה, שיפוץ ומכירה). הקריטריונים שחיפש היו זהים לצורת העבודה שלו: יושרה, ערכיות, שירות בוטיק עם ליווי אישי וניסיון רב מאוד בתחום ובאזורים ספציפיים.

בימים אלו צבי ויונתן ענפי, מייסד חברת Avertice הוותיקה מתחילים בשיתוף פעולה במטרה לאתר בתים פרטיים למשקיעיו של צבי מנור. יונתן ענפי הוא מייסד ובעלים של חברת Avertice. יונתן משקיע ועוסק בנדל"ן בארה"ב מעל 7 שנים, עם נסיון של מעל 400 עסקאות עבור משקיעים ישראלים, מדריך קבוצות גדולות של ספורט ומאוד אוהב את מה שהוא עושה. יונתן אב ל 3 ובעל תואר שני במנהל עסקים ושיווק. המשקיעים מאוד חשובים לו, והאני מאמין שלו הוא פשוט: עסקה שהוא היה קונה לעצמו הוא מרשה להוציא אותה למשקיעים.

יונתן מציע מגוון אופציות כשהעיקריות בהן צבי התמקד:

  1. רכישת בתים להשכרה
  2. רכישת בתים לשיפוץ ומכירה (עסקאות פליפ)

 

התהליך מול יונתן כרוך בתשומת לב מאוד אישית מול המשקיע ובשקיפות מלאה. יונתן מאמין שצריך לחלוק עם המשקיע את כל הפרמטרים הכרוכים בהשקעה בבית פרטי ויחד לתפור למשקיע עסקה המתאימה לצרכיו ואופיו. כיוון שזה הכסף שלכם, חשוב שתכנסו לכל השקעה עם עיניים פקוחות, מקסימום הבנה, ומינימום חששות. כחלק מהתהליך, צבי ויונתן מאמינים בהפחתת סיכונים ומתן ייעוץ מתמשך כיצד לנהל את העסקה גם בימים של משבר ו/או במצבים שלמשקיע יש התלבטויות.

יתרונות למשקיעי Zvi Manor:

  • העסקה תאותר במיוחד למשקיע על פי תקציב וקריטריונים שנקבעו מראש.
  • עסקאות שאותרו ועדיין "לא פורסמו" – העסקה תשלח אל צבי מנור לניתוח מקדים ותועבר למשקיעים. תינתן עדיפות ראשונית לרכוש.
  • כיוון שהעבודה היא מול עובדים מול יזם, ניתן לשוחח על כל עסקה ולנסות ממש "לתפור" אותה נכון למשקיע ולהגיע להבנות מה שלא מתאפשר במקרים רבים.

בעסקאות פליפ:

חברת Avertice תכנס בשותפות עם המשקיע ותפגוש את חלקה אך ורק במכירת העסקה וחלוקת רווחים שתקבע מראש עם המשקיע – זהות אינטרסים של שני הצדדים. תהיה גם האפשרות למשקיע שתקציבו מעט נמוך יותר, לקבל השלמה (לדוגמא לצורך שיפוץ) מהחברה ובהתאם יקבע מודל חלוקת רווחים.

יכול לעניין מישהו? מוזמנים לשתף!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

בואו נדבר